Зручна жінка - це вирок

1 хв читати

Побут вбиває щастя
Побут вбиває щастя

Зате чоловік не голодний і діти ситі! Часто це єдине досягнення зручних та нереалізованих жінок.

Ще не від однієї реалізованої не чула переживань з приводу того, що діти зовсім погано їдять або у чоловіка вечері немає і чого він там бідненький поїсть

Всі ці переживання потрібні, щоб не було часу на себе. Це потрібно, щоб вибивати з оточуючих любов, думаючи, що вони без вас не впораються.

Ви саджаєте чоловіка та дітей на власну шию, щоб потім гордо нести і цим виправдовувати відсутність інших досягнень. Дуже зручний спосіб корчити з себе жертву.

Смажила, прала, прибирала - ось і день пройшов. Хто ж, як не я?

Поклала своє життя, що іншим будо добре. Поклала звичайно на себе, але щоб цього не помічати, вигідно думати, що все для них!

Підсумок у цих історіях зазвичай сумний. Діти виросли та не оцінили старань. Чоловік, якщо не розлучився, то не особливо цінує і не намагається порадувати.

А навіщо радувати зручну жінку? Навіщо тішити жінку, якій її власне життя не цікаве???

Навіщо тішити жінку, яка думає, що дитина помре з голоду і не здогадається попросити їжі? Навіщо тішити жінку, яка впевнена, що її чоловік інвалід, не зможе нічого приготувати/купити сам і теж, напевно, помре без її допомоги.

Гортає потім ця жінка інстаграм і дивиться як якісь там усміхнені коучі дають поради, як потрібно масочку зробити і хобі завести і це все означатиме що любиш себе. І нескінченно ця жінка вирішує завдання чоловіка та дітей. Від коуча щось послухала і вже практично просвітлена, можна й далі жити як жила.

Загалом, що вона тільки не робить, щоб собою не займатися. Часу ж і грошей немає на себе!

Вона ж так постаралася!

Адже це + 1 медалька, коли всі гроші на дітей та чоловіка.

Коли вже нема сил обманювати себе, що її хобі їй приносить радість і на нього забиває. Зазвичай у цей момент діти хворіти починають. Ну, щоб точно часу на себе вже точно не було.

Ось так безкінечно вона вирішує питання з ними. Але насправді питання потрібно було вирішувати З СОБОЮ!

Я точно була колись такою жінкою, яка турбувалася, щож чоловік поїсть. Поки що не зрозуміла від вирішення яких своїх проблем відводять ці думки.

Бо ще раз!

Потрібно вирішувати проблеми не з ними!

А з собою! І тоді чоловік злити і дратувати не буде!

Вирішуємо питання із собою тут