Яких жінок не кидають?

САМООЦІНКАСТОСУНКИ

Жінка магніт для чоловіків
Жінка магніт для чоловіків

Красунь? Добрих господарок? Розумних? Успішних кар'єристок? Хороших та пристойних жінок? Зручних?

Ні! Не кидають ресурсних і справжніх жінок. За таку чоловік чіпляється всіма руками та ногами аби бути з нею. Від хороших, гідних, правильних і бла-бла-бла чоловік йде, часто не обертаючись.

Чому так відбувається?

Тому що ми всі хочемо жити і спілкуватися з живими людьми. А вся правильна - напівмертва.

Чому?

Тому що вона керується в житті не серцем, а правилами, які їй колись заклали батьки, суспільство та живе в обмеженому жорсткими рамками світі. У цьому обмеженому світі вона впевнена, що гідні жінки самотні і взагалі мужиків мало і всі вони жадібні і ще якісь. Чому у своєму світі вона бачить лише таких, обмежених? Бо сама обмежена. Все, інших причин немає.

Ця жінка знає як правильно, але вона не знає, як вона хоче і що вона хоче! Вона дуже боїться хоча б раз зробити як вона хоче, боїться що тоді все від неї відвернутися і скажуть "погана ти, Оленко".

Тому вона ходить на нелюбу роботу, бо так правильно. Тому вона точно знає, що на першому побаченні не цілуються і першою не дзвонять чоловікові, бо так правильно.

Інша правильна буде навпаки тиснути на чоловіка і розповідати чого він їй винен і на відмову буде наша правильна сидіти плакати з вином про своє невдале життя під серіальчик.

Третя правильна буде шукати ідеальний правильний рецепт, який повинен привести до правильних стосунків. Серце слухати вона не вміє. Хоча, з великою ймовірністю, вона якраз розповість про свою глибоку сердечність і щирість у всьому, чесність і далі по колу.

Чому це сумно ? Тому що в своєму житті вона і кроку не зробила за своїми бажаннями, вона боялась чужих осудів, зовсім не помічаючи як засуджує сама всіх навколо. Вона ж ПРАВИЛЬНО живе, а всі інші не такі ідеальні як вона.

То як стати ресурсною, за якою чоловік буде готовий бігти марафон без води сто кілометрів?

Стати собою справжньою!

А наша добра хіба не справжня, напрошується питання? Вона плани продажів на роботі виконує та слухає маму навіть у свої 35+. А борщі вона подивися які варить і по всіх пунктах ідеальної жінки ідеально навчена, вона і вас навчить.

Справжня жінка робить все лише зі свого бажання!

Якщо вона щиро хоче зараз проводити час із мамою – проводить! А не тому, що якщо до мами не прийде в гості на вихідних, мама образиться, а серце у мами слабеньке. І якщо їй не цікаві борщі, то хоч трісне чоловік, вона піде займатися улюбленими справами.

І це все вона робитиме з любові до себе та своєї справи. З КОХАННЯ, а не правильності та необхідності. Вона навіть з кохання залишить чоловіка голодним і він знатиме, що побут треба перекласти на когось ще щоб його королева, не заморочувалась такими дрібницями, як приготування їжі.

Справжня ресурсна жінка точно знає, що чоловік їй потрібен ДЛЯ КОХАННЯ. Їй все у світі потрібно для любові та радості, а не тягнути лямку з тим, хто не п'є і не б'є ну і загалом людина хороша. Загалом лямки ніякі їй не цікаві, не для цього вона народилась. Їй не потрібна "хороша людина", їй потрібен СВІЙ КОХАНИЙ!

І щоб зустріти свого коханого, вона розуміє, що не можна прикидатися тим, ким ти не є. Якщо хочеш бути щасливою в реалізації та стосунках важливо і потрібно вже прокинутись і слідувати лише за своїми бажаннями. Щоб на пенсії не розмірковувати, як треба було жити інакше. Прожила начебто правильно, а чи жила?

Хіба може піти чоловік від живої, яскравої жінки, яка любить свою справу і життя? НІКОЛИ!

Він думатиме лише про те, як покращити її життя, щоб вона частіше посміхалася і давала йому більше енергії кохання. Тому що він знає, що його справжня жінка, якщо його зараз цілує, то вона ЦІЛУЄ ЩИРО, а не тому що мусить цілуватись і спати з чоловіком. Тому що він поруч із нею наповнюється так, що немає іншого джерела, де можна взяти стільки кохання.

Хочете стати такою?