Які на вас труси?

САМООЦІНКАСЕКССТОСУНКИ

Як підготуватись до побачення
Як підготуватись до побачення

Одна моя клієнтка, назвемо її Даша, втомилася від самотності і шалено хотіла побудувати стосунки, хай і на одну ніч, для здоров'я.

Вечорами вона сиділа на сайтах знайомств, намагаючись знайти серед того контингенту щось пристойне. Погоджувалася на всі пропозиції знайомих та друзів "познайомити її з "хорошим хлопцем", приймала всі запрошення "попити каву" від колег чоловічої статі.

Запрошень було достатньо. Даша готувалася до кожного, як до "того самого": ідеально гладка шкіра, мереживна білизна, парфюм, що манить. Легка сукня, в якій достатньо скинути шлейки з плечей і воно еротично, як у кіно, спаде по тілу вниз, оголюючи прекрасне тіло в мереживному комплект.

У чоловіка, за класикою жанру, у цей момент відвисне щелепа, затьмариться розум і він кинеться на неї як тварина. І Даша, нарешті, отримає чудовий секс.

Але серед десятків осіб не знайшлося жодного, який викликав би в неї бажання продовжити вечір. З одними було нудно ще за кавою, інші відверто дратували, треті лякали, четверті були надто нав'язливі.

І на біса всі ці приготування, якщо все одно нічого не буде? - подумала Даша і перестала готуватися до побачень настільки ретельно.

Тепер вона ходила ходила на такі зустрічі в тому, в чому зручно, не надто парилася про манери, їла нормально, а не як фея і ні на що особливо не розраховувала. Поки не підвернувся він...

У Кирилі не було нічого особливого, але він, як то кажуть, «торкнув». І зовнішність звичайна, і не мачо зовсім. Але його хочеться торкатись, їм хочеться впиватись і розумієш, що зараз підкинеш труси до стелі і вони прилипнуть.

Проблема у тому, що труси ці “бабусині”. Тобто. найпростіші, а не якісь еротичні стрінги. І бюстгалтер не те, що не в комплект, а навіть не в колір! І на ногах триденна щетина. І на попі зручні джинси.

Який, до біса, секс за таких обставин? Розтягнуті джинси будуть еротично сповзати, оголюючи бабусині труси та волохатенькі ніжки? Нізащо!

На пропозицію продовжити вечір, Даша грубо відповіла, що вона не така, схопила сумочку та кулею вискочила із закладу.

А потім дуже шкодувала про цю ситуацію. Але вже було соромно продовжувати це знайомство.

А за яких обставин для вас секс неможливий?