Як стати жінкою, яку ніколи не покинуть

САМООЦІНКАСТОСУНКИ

Постійно кидають чоловіки
Постійно кидають чоловіки

За плечима кожної жінки, яка не бажає стосунків, стоять імена тих, через які вона переконала себе перехотіти стосунків. Це чоловіки, які принесли багато болю і розлучившись із ними життя значно покращилося. Поліпшилось у тому, що стало не так боляче.

Після цього фіксується думка, що від мужиків одні печалі й краще без них. Так вона говорить вголос, але десь потай навіть від самої себе мріє, що ВІН увірветься якось в її життя і заживуть вони довго і щасливо.

Інші жінки апгрейдять себе різними способами, нескінченно покращують зовнішній вигляд і переконують себе, що вона просто королева. Нескінченно знайомляться з новими та новими кавалерами. Але глобальних змін немає. Тому, що вирішувати потрібно не з ними (чоловіками), а З СОБОЮ. Якщо стосунки з собою добрі, то все буде чудово. Так, хоч вдома закрийтесь і ні з ким не знайомтеся більше, ВІН ВАС САМ ЗНАЙДЕ. Так було в мене.

Рішення одночасно дуже просте і неймовірно складне - визнати, що не вони (чоловіки) мені проблеми створюють і біль завдають, а я, лише я з якоїсь своєї несвідомої причини знаходжу собі вчителів на шляху пізнання себе. Саме так виглядають стосунки. Поки ми не пройшли уроки з любові до себе та пізнання себе – чоловік буде лише вчителем. Вчителем, який суворо перевірятиме рівень жіночої гідності та любові до себе.

На пункті любові до себе вам, швидше за все, хочеться обуритися. Адже ви впевнені, що себе точно любите. Адже вже скрізь в інтернеті розповіли, що любов до себе це квіточки собі купувати і у ванну з пінкою пірнати ... Є, звичайно, більш нормальні експерти, які кажуть, що це ще й межі особисті захищати.

Як можна перевірити, що ви себе любите?

До вас чоловік ставиться як до коштовності, він боїться вас поранити і хоче лише дбати. Ви точно не ходите на нанавистну роботу і у вашому оточенні лише приємні вам люди, які у вас вірять.

Якщо це не так, то поки що про справжню любов до себе можна лише починати думати. Не буває такого, що ви себе любите і живете в життєвих обставинах, що не влаштовують вас, і терпите від життя проблеми. Коли себе любите – вмієте зустрічатися з перепонами та покращувати своє життя постійно!

Як же стати, тієї, яку не кидають?

Розібратись в собі, пропрацювати свої несвідомі блоки, для чого створюєте такі сценарії? Навіщо самі себе кидаєте, який у цьому урок для вас? І тут теж хочеться на весь голос посперечатися з автором статті, що це вони до мене так ставляться і такі довкола мужики суцільно одружені та жадібні. Але вони саме такі у вашому світі поки що створюєте таку реальність і в цьому переконуєте себе саме такі і приходитимуть у ваше життя та інших не буде.

Розумію, що така думка складно заходить тому напишу ще раз. Зрозумійте, що це ВИ САМА таких чоловіків обираєте і провокуєте вас кидати та ображати. Усвідомте, що стосунки всіх інших людей до вас створюєте лише ВИ САМІ. І життя яке ви живете, ви самі обрали! Ніхто не змусив. Дуже складно прийняти цю думку.

Лише прийнявши цю думку і змінивши цей сценарій у голові – створюються найкласніші стосунки. Гарантую!