Як НЕ треба задовільняти чоловіка

СЕКССТОСУНКИ

Помилки жінок у сексі
Помилки жінок у сексі

Які у вас плани на вихідні? Можливо, якийсь особливий секс?

Серед робочого тижня дуже важко викроїти час на "повноцінний" процес, а от у вихідні можна хоч цілий день не вилазити з ліжка. Ну і який же секс без попередніх оральних пестощів?)

На жаль, більшість жінок, бажаючи побалувати коханого, регулярно припускаюся таких помилок:

1. Мануальні техніки без використання змазки. Ти можеш щиро вважати, що приносиш чоловікові неземне задоволення, а насправді перетворюєш цей процес на тортури. Тим більше, при поганому ковзанні, ти можеш сильно перетягнути йому вуздечку, що дуже неприємно. Тому приступаючи до будь-яких мануальних технік, подбай у першу чергу про змащення. Це можуть бути силіконові змазки з секс-шопу або звичайне масло. Я рекомендую кокосове або кунжутне.

2. Поворотно-поступальні рухи, тобто ніякої родзинки та різноманітності. По-перше, чоловік так і сам зробити може, а по-друге, дівчина часто збивається з темпу і, замість прискорення оргазму, тільки пролонгує процес. Чоловік сам знає, де і в який момент затиснути, а де розслабити, а ти цього знати не можеш. А що зробити йому справжнє задоволення (не тільки фізичне, а й естетичне), рекомендую пройти невеликий курс, де дізнаєшся про всі тонкощі мануальних (і не тільки!) ласк.

3. Монотонні дії. Якою б цікавою та яскравою техніка не була, вона не працює довше 50 секунд (ідеально, не більше 8ми повторень). Чоловікові обов'язково потрібна зміна відчуттів, тоді й він швидше підійде до оргазму, і твоя самооцінка, як майстерної коханки, злетить до небес:)

4. Вираз обличчя як у робітника біля верстата. Чоловікові дуже важливо бачити, що ти сама кайфуєш від процесу, що ти захоплюєшся його членом і щиро хочеш доставити йому задоволення, не просто «відбуваєш номер» тому що «так треба» чи сподіваючись отримати щось натомість.

5. З цієї причини, що й у попередньому пункті, не варто тренуватись на чоловікові. Ось уяви, все йде добре, чоловік насолоджується процесом і тут, у найвідповідальніший момент, ти така: "Ой, почекай, зараз конспект переверну, подивлюся що там наступне". І все – провал.

Для того, щоб такого не траплялося, я на майстер-класі даю близько 50 технік, з яких кожна учениця вибирає 5-10 коханих і відточує їх виконання ідеально на «гумовому другові». Інші техніки залишаються в арсеналі для особливих випадків)

Не допускайте цих грубих помилок, розвивайте свої вміння, прислухайтеся до бажань партнера і вам гарантоване ненудне сексуальне життя!)