Як говорити з чоловіком, щоб він почув

САМООЦІНКАСТОСУНКИ

Як мотивувати чоловіка
Як мотивувати чоловіка

У статті знайдете несподіваний секрет щасливого сімейного життя та й взагалі життя.

Є така старовинна жіноча традиція – краще всіх знати, що і кому слід робити. Ну тому, що це передається з покоління в покоління. Та ще й на всіх жіночих курсах розповіли, що ти Богиня лише за фактом свого народження. Ще на весіллях цю фігню повторюють - чоловік голова, а жінка шия. І практично всі жінки починають у це вірити. А як тут не повірити, коли тобі сказали, що ти - найрозумніша, бо жінка!

Мало хто думає, чим закінчуються ці історії... Так, виносом мозку, коли вона, незадоволена життям, розповідає як йому жити. Він ізолюється, п'є, чи йде до іншої. Ну а слабкий просто терпить. І вже це називають щасливим сімейним життям!

Щоб чоловік почув – треба підійти до дзеркала та свою пораду собі порадити! Все!

Бо коли не вистачає від чоловіка тепла та турботи, то в себе треба запитати, а тобі від себе самої тепла та турботи вистачає? Себе ти любиш? Це не про у ванній з пінкою купатися і купувати крем, що смачно пахне. А любити себе настільки, щоб не ходити на ненависну роботу, наприклад. Любити себе настільки, щоби час життя витрачати не на сидіння в інтернеті, а на власний розвиток.

Якщо від чоловіка не вистачає грошей і ти збираєшся на черговий дебільний тренінг "Як з диванного котика зробити мільйонера". Знову підійди до дзеркала і в себе спитай - а я реалізувалась? Усіх висот досягла в своїй кар'єрі? Всі свої мрії та задуми здійснила і в мене залишився час і йому допомогти?

Якщо пораду до чоловіка, та й взагалі до будь-якої іншої людини спочатку дати собі то життя зміниться неймовірним чином. Не треба більше витрачати нерви, пояснюючи комусь щось. Вся увага тільки на себе!

Чому так хочеться роздавати поради чоловікові, дітям та всім навкруги? Від великого кохання? Ні, це хочеться думати, що від великого кохання. Насправді поради роздають через відсутність власної реалізації та розвитку.

Більше немає жодної причини виносити мозок близьким. Коли любиш чоловіка - зовсім не хочеш його вчити життю, його хочеш лише обіймати та цілувати. Коли любиш себе, тоді немає коли вчити інших життя - в тебе весь час йде на реалізацію власних завдань!

Щоб чоловік чув – потрібно займатись СОБОЮ. Це запорука щасливих стосунків. Адже у біди завжди один початок – сиділа жінка нудьгувала.

Коли починаєш відкривати рота, щоб донести іншому як тебе не можна ображати і потрібно з тобою добре поводитися - почни прямо зараз сама з собою добре поводитись! Подивися в дзеркало і всі чудові поради порадь собі. І так само ретельно проконтролюй їхню реалізацію.