Все жіноче - убоге

Можна скільки завгодно боротись за рівні права, але поки в головах більшості ЦІ установки, все приречене на провал...

САМООЦІНКАСТОСУНКИ

Правда про гендерну рівність
Правда про гендерну рівність

Ми народились, виросли і багато років живемо у суспільстві, де все, що йде зі словом "жіноче" - це щось дрібне, нікчемне, другосортне, соромне для справжньої людини та нецікаве.

"Жіноча логіка" - ущербне нераціональне мислення, яке не дружить з розумом і формальною логікою.

"Жіноче щастя" - міщанське болотце, де був би милий поряд, а більше нічого не треба (с). Жодних творінь та звершень, не треба забивати складнощами гарненьку голівку (с).

"Жіночий бізнес" - якась куплена батьком або чоловіком нісенітниця, щоб пилили нігтики (с) і не відволікали зайнятих батька-чоловіка.

"Жіноче призначення" - обслуговуюча праця, миття раковин та дуп немовлят.

"Жіноча дружба" - поверхневі відносини, тимчасові та повні заздрості та потенційного суперництва.

"Жіночі хобі" - якась нісенітниця типу пиляння нігтиків, марна трата часу і грошей.

"Жіночі розмови" - балаканина ні про що і плітки.

Є ще "жіночі гроші", "жіноча література", "жіноча їжа", "жіноча манера водіння" - і все це теж убоге, вторинне та неповноцінне.

Якщо хтось хоче по-справжньому образити чоловіка, то повідомляє, що той веде себе як жінка або схожий на жінку.

Поводитись, як жінка, означає скандалити ні про що, влаштовувати істерики, говорити і робити дурниці. Не дотримуватись слова, брехати, дешево маніпулювати, не брати відповідальність, підставляти, бути слабким, займатися нісенітницею, бути ніким.

Така образа для чоловіка набагато страшніша, ніж сказати йому, наприклад, що він веде себе, як лайно, оскільки "жінка" і "жіноче" в нашій культурі це ще гірше, це саме дно, нижче нікуди.

Але при цьому варто середньому чоловікові почути, як жінки обговорюють проблеми гендерної нерівності та несправедливості по відношенню до жінок, як вони негайно починають активно і агресивно наполягати, що в країні матріархат. Що жінки "запилили" чоловіків непомірними вимогами, що жінки недостатньо цінують чоловіків , А от чоловіки навпаки, поважають і намагаються догодити, ніякої дискримінації.

"Залишайтеся такими ж милими і радуйте нас усмішками", угу...

Чи доживуть жінки до того, що казати всю цю маячню про "жіноче щастя", а не "щастя для людини", "жіноче призначення" замість "призначення конкретної людини" стане соромно?