Викинь це негайно!

САМООЦІНКАСТОСУНКИ

1 хв читати

Як стати щасливою
Як стати щасливою

Іноді у нашому будинку, комп'ютері та думках накопичуватися стільки різного непотрібного барахла, що навіть дихати стає важко. А позбавляючись непотрібного мотлоху, аж плечі розправляються!

Тож. якщо ти ще цього не зробила, то

ВИКИСЬ ВСЕ, ЩО НЕ ПРАЦЮЄ!

Викинь усе, що не працює. Прямо зараз. Візьми і неси на сміття.

Наприклад, туфлі, в яких ти спотикаєшся, незручно в них - у топку!

Навушники, в яких одне вухо барахлить, а так ще нічого - туди ж. Разом із померлими колонками.

Тарілку від старого сервізу, в яку навіть печиво не покладеш - така вона безглузда. Вистав біля під'їзду, раптом комусь щастя.

Лист з дієтою на дверцятах холодильника (не смішно!!!)

Щовечірні розмови по телефону, коли вона тобі: "Ну ти уявляєш, який жах!" - А ти: «Угу! Звичайно!" — а сама в цей час переступаєш з ноги на ногу, бо серіал чекає і ти не купана в ароматній ванні після важкого дня. А в неї щодня жах - навіщо воно тобі?

Слова вранці: "Ще п'ять хвилин!" — таймеру на мобільному все одно. Або вставай вчасно, або став час для себе, а не «по совісті». Не працює!!!

Переживання з приводу того, чи ти за сьогодні встигла зробити ідеально (nobody is perfect — на холодильник замість дієти!)

Жаль про минулі вчинки, стосунки, про вибір, зроблений колись… Жаль — до біса! Все правильно. Що б там не було, це було єдино правильне рішення для тебе тодішньої, у тій конкретній ситуації. Жодного каяття, тільки досвід і подяка.

Роздуми про те, «а що, якби…». Або роби, або не думай. Спробуй – сподобається – йди далі. Ковзанка, японська мова, познайомитися з кимось, нова робота, змінити стрижку, сходити до театру та ін. Прямо завтра — хоча б щось одне, добре? Замість роздумів.

Звичку завжди по кілька разів вибачатися. Достатньо одного щирого «вибач», якщо є причина. Решта — зайве, баласт.

Кофти, сукні, джинси та інші речі, які тобі не личать, не подобаються, старять, повнять тощо. Ніяких дач! В брухт! Ти себе не на смітнику знайшла, ходи завжди гарною!

«Чемодані стосунки» – коли нести важко, а кинути шкода. Руки ще не відвалюються? Зважся нарешті, і перейди на елегантні кейси з такими коліщатками, які самі собою їдуть. Гарно, легко, комфортно, надійно. Метафора зрозуміла?

Залишки косметики, непотрібні ліки, баночки-скляночки - геть. Ти заслуговуєш тільки кращого, свіжого, класного. І найголовніше — здоров'я та краси.

Обіцянки «якось перетнутися», написати, зробити, занести, купити, тощо — якщо вона висить довше тижня (ну двох, гаразд!) і ніхто не помер, мабуть, не треба. Зайве. Викреслюємо.

Слова "я не вмію" або "я в цьому не розуміюсь" - не працюють. Розбирайся, вчись, вмій, або плати тому, хто вміє. Ти ж не комплекси в собі вирощуєш, а намагаєшся полегшити собі життя, правда?

Спогади, від яких сльози на очах і руки тремтять. Якщо є, викинь. Повернуться ще раз «delete». Нема чого собі життя отруювати! Було та спливло!

Манеру завжди поступатись, «бути гарною дівчинкою», тихо мовчати, навіть коли тобі щось дуже треба, але «що люди подумають» — рви з коренем. Говори, проси, коментуй, висловлюйся, чемно і тактовно, але по-своєму і про своє. Хороші дівчатка потрапляють на небеса, а погані — куди захочуть.

Страх постаріти, страх нового, сумніви у своїй красі та привабливості, зневіра у своє щастя — у щільний пакет, спалити і попіл за вітром. Не працює, не допомагає, а лише заважає жити по-людськи.

Поламані дверцята і ручки - разом з кухнею, плитою, чайником та іншим. Ремонтувати дорожче. Викинь - швидше купиш нове, таке, як подобається.

Звичку проводити багато часу в інтернеті - прямо зараз кинь.

ПРОЙДИСЯ, ПОДИШИ, ВІДЧУЙ.

ЦЕ ЖИВЕ.

ЦЕ ПРАЦЮЄ...