Секс в обмін на...

САМООЦІНКАСЕКССТОСУНКИ

Меркантильні жінки це
Меркантильні жінки це

«Ви уявляєте, щоразу, коли він приходить до нас в офіс у справах, то підходить до мого столу, кладе на нього цукерки, мило посміхається. Ми перекидаємося парою фраз, я дякую за частування. Це триває майже 2 місяці, заходить він до нас у справах досить часто. Чоловік він цікавий і натяки я розумію, але от що прикро: з чого він вирішив, що я готова лягти з ним ліжко за цукерки??? Я не така!"

Так розпочалася одна з моїх консультацій. Клієнтка миловидна дівчина, яка вже кілька років перебуває в очікуванні "того самого", відкидаючи всіх інших.

«Той самий», за її словами, чоловік, який буде її балувати та обсипати подарунками. При цьому подарунки мають бути одразу, а не коли почнуться стосунки. Коли з нею знайомляться на вулиці, вона не соромлячись насамперед цікавиться матеріальним становищем чоловіка. Не дивно, що кавалери після цього навіть не беруть її номер телефону. Так і живе в очікуванні щедрого чоловіка, який чомусь не поспішає з'явиться в її житті.

Варто зауважити, що дівчина із сильною статевою конституцією. Незабаром я обов'язково глибше торкнуся теми відмінності статевих конституцій. Якщо коротенько - це люди, яким секс необхідний часто. Без нього вони стають агресивними чи депресивними. Це якраз та категорія, яка займаючись «сексом для здоров'я» справді рятує своє здоров'я, психічне насамперед. Але вона не може визнати, що має право на секс заради насолоди. Для неї це неприпустимо!

Секс, у її розумінні - це цінність. Його можна і треба на щось міняти. Тому віддатися пристрасті просто тому, що ви подобаєтесь один одному, вона розцінює як дурне марнотратство.

Це не одиничний випадок у моїй практиці. Я бачила досить багато жінок, яких у партнері цікавить лише те, що він готовий запропонувати за її увагу, час та секс. Це не повії, не подумайте.

Звідки береться меркантильність?

На моє запитання: «Як ви відреагуєте, якщо вам просто запропонують гроші, велику суму?», вони однаково морщать носи. І, скажу вам більше: вони часто не знають, які саме подарунки чекають від чоловіка при знайомстві! Тільки половина змогла відповісти мені на це питання і те, після роздумів і занурення вглиб себе. Друга половина просто зависла.

Зате кожна згадала приблизно таке:

У дитинстві мама говорила, що з хлопчиком, який подобається, не треба дружити — у нього батьки бідні, а ось Сашенька із хорошої родини, тож спілкуватись краще з ним.

У юності тато давав поради: «Діма тобі що може дати? Обід у кафе на стипендію? А ось Славік молодець! Такий молодий, а вже сам машину купив! Перспективний! Придивись до нього».

Класична фраза «поматросить і покине» з вуст старших членів сім'ї, навчила з того що треба отримати щось цінне перед сексом. Щоб якщо справді втече, то не залишитись без нічого.

І ще купа подібних настанов, які в юному дівочому мозку відбились установкою «вранці рагс, увечері секс». Ну, а без рагсу підійдуть будь-які матеріальні цінності.

Ці випадки не безнадійні і мої клієнтки прощаються зі згубними установками досить швидко. А потім заводять щасливі стосунки, де на першому місці спорідненість душ, а не товщина гаманця.

Бажання мінятися на щось - це одна з божевільної кількості установок, отриманих у дитинстві, які я знаходила зі своїми клієнтами і які здорово заважають насолоджуватися відносинами, а не чекати каверзи. Тому, насамперед, важливо виявити проблему, а вирішити її це вже справа техніки)