Розстановки про гроші

РОЗСТАНОВКИГРОШІ

1 хв читати

Розстановки на гроші онлайн
Розстановки на гроші онлайн

Фінансова сфера – це надзвичайно важливий аспект життя кожної людини. Але іноді, незважаючи на всі зусилля, здібності та освіту, зв'язки та регулярну купівлю лотерейних квитків грошей більше не стає. Як зачаровані! Не збільшуються і все!

Що робить у таких ситуаціях звичайна середньостатистична людина?

Починає потроювати зусилля, намагаючись заробити більше. Думати ніколи, пахати треба! Іноді це допомагає, іноді зовсім не допомагає. Як кажуть індіанці, марно хлистати дохлого коня, він не поскаче.

Розстановки на гроші - це дуже ефективний і швидкий інструмент для опрацювання дивних фінансових проблем.

Ось декілька причин проблем з грошима, які трапляються досить часто.

  • Нестача енергії

  • Повторення нещасної долі предків

  • Біографічні травми

Нестача енергії

Часто трапляється так, що клієнт просто не має сил і енергії для досягнення своїх амбітних цілей. Коли в машині немає бензину, хоч яку адресу в навігатор забивай - ви все одно нікуди не доїдете. Бензину, палива, енергії на це просто немає.

Потрібно спочатку залити бак бензином, а потім мандрувати собі на радість. Розстановка на гроші дозволяє дуже чітко з'ясувати причину витоку енергії і цей витік ліквідувати.

Енергія може витрачатись на обслуговування інтересів інших людей на шкоду своїм власним. І дуже часто цими людьми є найближчі родичі. Достатньо в розстановці скоригувати пріоритети, відновити правильний порядок взаємодії з батьками та іншими родичами, і енергія звільняється для справи, успіху, для доходу, прибутку і процвітання.

Повторення нещасної долі предків

Часто клієнт несвідомо повторює нещасну долю родичів. Наприклад, у далекому минулому їх розкуркулили, репресували, вбили на війні, посадили у в'язницю. Вони були нещасливі у шлюбі, були інвалідами, жертвами, сиротами, самотніми та невтішними.

Їхні страждання трапилися у важкий час для всієї країни. Їхні страждання були об'єктивно обумовлені. А нащадок живе у благополучніший час, але повторює нещасний сценарій за компанію, як частину сімейної системи.

Якщо сім'я – це банка з розсолом сліз та страждань, то будь-який новий огірок у цій банці просолюється, переймає сценарій страждань. Людина несвідомо повторює провальний сценарій, хоч би яким бізнесом вона займалась. Вона буквально притягує до себе страждання і втрати.

Розстановки про гроші – це чудовий спосіб з'ясувати, чиї саме страждання клієнт повторює, перервати ланцюг негативного зв'язку. Включити правильне відношення до предків. А сценарій негативних подій більше не повторювати, розвернутись у своє успішне, щасливе та здорове життя.

Біографічні травми

Дуже часто навіювання типу «Гроші – це бруд», «Великих грошей чесно не заробиш», «Бути багатим вискочкою – непристойно, треба бути як усі», які ми отримали в дитинстві від вчителів, вихователів та інших старших стали не просто переконаннями, що обмежують, але і справжнісінькою травмою.

Проявила дитина заповзятливість та ініціативу (маминою помадою намалював вдома на шпалерах шедевр, гідний Рубенса), а її лаяли, фарби відібрали, відбили бажання проявляти ініціативу. І виросла така людина без своїх бажань, без ініціативи та амбіцій. Шовкова, поступлива і зручна. А для успіху в бізнесі, для успіху у справах відсутність своєї позиції та ініціативи – річ дуже шкідлива.

Метод системних розстановок дозволяє виявляти та зцілювати травматичні ситуації та позбавлятись нав'язаних ззовні обмежуючих переконань і навіювань.

Людина після такої розстановки почувається вільнішою, легшою, окриленою. У неї з'являються сміливі амбітні плани. Вона надихається на нові справи. І фінансові результати її вражають.