Розстановки на грошовий потік

САМООЦІНКАГРОШІРОЗСТАНОВКИ

1 хв читати

Як вилізти з боргів і заробляти більше
Як вилізти з боргів і заробляти більше

Часто людина, яка має все, що потрібно для гідного заробітку – прекрасну освіту, здібності та можливості – не використовує свій потенціал.

Вона знецінює чи не використовує свої здібності, відмахується від можливостей та пропозицій, скромничає у переговорах із партнерами та роботодавцями. Або гроші просто «не йдуть»…

Знаєте таких?…

У чому ж справа? У чому причина такої ситуації? Досвід роботи в методі системної розстановки дозволяє сміливо заявити, що дуже багато випадків «болісної скромності» людини пов'язані з її сімейною системою: батьками, бабусями та дідусями, іншими предками.

В результаті системної розстановки на грошовий потік людина нарешті дозволяє собі мати великі гроші, виявляє та усуває системні причини того, що гроші «не йдуть».

Також у межах розстановки можна протестувати перспективність тієї чи іншої рішення у фінансовій сфері, і навіть виявити, які додаткові ресурси необхідні успішної реалізації цього рішення.

Приклад 1. Жінка 35 років. Має чоловіка, дитину, високооплачувану роботу, житло. А потім, за лічені дні, втрачає все: розлучається з чоловіком, втрачає роботу, продає житло шахраям. У буквальному сенсі залишається ні з чим.

У ході грошової розстановки з'ясовується, що таким чином вона повторює сценарій своєї бабусі, яка у роки війни саме у віці 35 років отримала похоронку на чоловіка, і залишилась з чотирма дітьми на руках. В основі повторення сценарію або «синдрому річниці» лежить прихильність до предків, наша любов до них і почуття провини. Ми не дозволяємо собі жити краще за них. Навіть якщо цього не розуміємо.

Приклад 2. Директор фірми, людина з доходом істотно вище за середній, отримуючи свої гроші на руки «захворює» раптовими нападами панічного страху. Але щоразу, коли він гроші роздасть, роздарить, витратить і в нього залишається «тільки на кишенькові витрати», він відразу заспокоюється і «одужує». Системна розстановка показала, що в даному конкретному випадку його емоції пов'язані із загибеллю його предків-селян, яких розстріляли за опір продзагону, який реквізував хліб у роки революції.

І таких прикладів безліч. Системні розстановки - дуже показовий і дієвий інструмент діагностики найбільш заплутаних ситуацій. Те, що можна зробити за одну розстановку, не завжди вдасться навіть за роки терапії і тренінгів.

Іноді виявляється так, що біди та нещастя людини є наслідком її «переплетеності» з долями відразу кількох предків, кількох ситуацій у минулому. Все це у розстановці стає видно як на долоні.

Що робити далі?

Більшість рішень у системній роботі зовні дуже прості.

Що розірвати ланцюг негативного зв'язку з долею предків потрібно відновити мости позитивного зв'язку. Потрібно побачити предків у розстановці, віддати шану світлій пам'яті долі предків, перестати засмучуватись про їхні страждання, усвідомити свій нерозривний зв'язок з ними, усвідомити, що цей зв'язок між родичами – це назавжди.

І розділити долі. Долю предків залишити їм, з повагою та любов'ю. Зайняти своє місце в сімейній системі. І дозволити собі жити своє життя щасливо і яскраво, без жодного почуття провини. Дозволити собі згадувати страждання предків не повторенням їхніх страждань, а успіхами та радістю.

Усе це відбувається у розстановці. І займає від 15 хвилин до 2 годин.

Як швидко після розстановки відбуваються зміни у житті?

По різному. Все залежить від того, наскільки ви готові до змін. Ви можете побачити в розстановці причину своїх проблем, а далі - відмовитися від будь-яких змін. Маєте повне право!

Кожна людина – господар свого життя. Бувають і такі випадки, коли зцілення відбувається прямо на очах, і людина виходить зі своєї розстановки звільненою, сповненою енергії і щасливою.

Найчастіше процес «одужання» нешвидкий, на самій розстановці він тільки запускається. Людина розвертається до свого щастя неквапливо як величезний корабель. Але і в тому і в іншому випадку, людина, яка прийняла рішення змінюватись і заявила свою позицію твердо і рішуче, знаходить нове життя і виходить на новий рівень доходів.

Якщо все в розстановці доводиться робити самій людині, тоді що робить фахівець-розстановник?

Гарне питання. Розстановника можна порівняти із провідником у горах. Він не може підкорити вершину замість альпініста, але знає шлях. З таким помічником, як професійний розстановник, зусилля клієнта завершуються позитивним результатом. Але розстановник нічого не може зробити за клієнта замість нього. Працювати доведеться самому та докладати серйозних зусиль. Але досягнутий результат буде вартий всіх витрачених зусиль.

Як не можна навчитися плавати без води, так і про процес розстановки та її ефективності можна дізнатися тільки з практики. Тому найшвидший спосіб з нею познайомитися – це прийти на діагностичну онлайн-розстановку. Приходьте, навіть діагностична сессія здатна якісно змінити ваші стосунки з грошима!

Дозвольте собі жити своїм життям.

Дозвольте собі дізнатися себе та отримати нові ресурси для щасливого та успішного життя!

Дозвольте собі побачити світ у всьому багатстві його проявів!