Про бідних чоловіків і меркантильних жінок

САМООЦІНКАСТОСУНКИГРОШІ

Чоловік мало заробляє
Чоловік мало заробляє

На хвилі статистики про те, що в нас 8 розлучень на 10 шлюбів, ініціатори розлучень майже завжди жінки, а середня зарплата в країні бовтається в районі 600 доларів (у деяких регіонах вона нижча), чоловіки традиційно скрізь заводять "логічну" пісню, як дружини їх кинули через низьку зарплату.

Бо меркантильні! А самі чоловіки не винні, вони чесно працювали. Звідки ж їм взяти багато грошей? А без грошей дружина їх виганяє і діти з дружиною залишаються. А чоловіки лишаються самі, бо інші жінки їх не підбирають. .

Отже, шановні чоловіки, ось вам поради, що робити, якщо у вас низька зарплата, а ви хочете сім'ю та дітей.

Виконуйте кожен пункт максимально якісно - і жодна дружина вас ніколи не вижене! Навпаки, любитиме вас і триматиметься за вас двома руками (що більше пунктів виконайте - тим вища гарантія, що дружина докладе всіх зусиль для збереження сім'ї з вами):

1. Займіться будинком та побутом. У бідних прислуги немає, так що у вас ніде не завалялися покоївки і кухарі.

У вашій спадковій сорокаметровій хрущовці нікому не потрібні "чоловічі вміння" типу прибити поличку. Зате потрібно регулярно мити раковину, унітаз, підлогу, витирати пил, пилососити, готувати їжу, включаючи ланч-бокси на роботу собі та дружині, мити посуд і так далі .

А ще з вашим обмеженим бюджетом вам треба освоїти вміння планувати недороге та корисне меню, робити раціональні закупівлі, грамотно зберігати та використовувати продукти, користуватись акціями та знижками.

2. Займіться дітьми. Весь вільний час і вихідні проводьте з ними - гуляйте, ходіть у парк і на річку, грайте у дворі в рухливі ігри, робіть з ними щоденну зарядку, гартуйтеся, бігайте вранці - так ви заощадите на лікарях і ліках і для себе, і для дітей.

Не сидіть в смартфоні і не привчайте дітей. Займайтесь з дітьми математикою, фізикою, іноземними мовами – це допоможе заощадити на репетиторах та приватних школах, адже у вас немає на це грошей. Але ви зможете хоча б так дати дітям більш-менш гідну освіту та шанси на майбутнє.

3. Займіться атмосферою в сім'ї та стосунками. Станьте для дружини найближчим другом, станьте найкращим слухачем та співрозмовником.

Дайте їй підтримку такого рівня, який вона не отримає більше ні від кого. Подбайте про емоційний комфорт дружини та дітей на найвищому рівні. Станьте надійним, дбайливим, розуміючим.

4. Займіться сексуальною сферою. Нехай секс з вами буде, для дружини, найкращим у її житті. Нехай секс із вами перевершить усі її мрії. Реалізуйте її сексуальні фантазії, будьте Коханцем з великої літери.

5. Займіться фінансами. Заробляти у вас не виходить, то підійдіть до теми з іншого боку.

Вивчайте безкоштовні можливості міста. Моніторьте дошки оголошень, спілкуйтесь з людьми та отримуйте багато речей (від дитячого одягу до книг) безкоштовно. Підпишіться на безкоштовні активності, а якщо їх немає – створіть свою групу за інтересами для таких самих сімей, об'єднайте сусідів. Організуйте дитячі дні народження, робіть цікаві конкурси самостійно.

Знайдіть незвичайні та дешеві варіанти екскурсій та подорожей, як роблять це тисячі небагатих людей з інших країн – докладіть зусиль та фантазії. Домовляйтесь про обмін послугами з потрібними вам людьми. Та й взагалі – будьте активні, привабливі та підтримуйте зв'язки - це, часом, допомагає не гірше за гроші.

Повірте мені, якщо чоловік здатний на виконання цих 5 пунктів, то жодна психічно здорова жінка з ним не розлучиться "через низьку зарплату".

І взагалі не розлучиться. Тому що в 21 столітті шлюб має сенс тільки коли з партнером життя стає кращим, ніж без нього. А з таким партнером життя об'єктивно стає кращим.