Причини ендометріозу в психосоматиці

САМООЦІНКАСТОСУНКИПСИХОСОМАТИКА

1 хв читати

База, яка здатна зцілити будь-яку хворобу, вірніше навіть НЕ СТВОРЮВАТИ НІЯКИХ ХВОРОБ - це чесність із собою та любов до себе.

Як можна сподіватися на хорошу роботу організму, коли повністю відсутня любов до себе та чесність із собою? Ніяк!

Тому що вже десятки досліджень показали, що навіть квіточка не росте в негативній атмосфері, чахне і далі гине. Ми ж хочемо спокійно йти проти себе, своїх бажань і бути здоровими і щасливими? Так не буває. Спочатку чесність із собою та слідування за своїми імпульсами, далі всі блага та, бонусом, здоров'я.

Будь-яка хвороба вона не просто так впала з неба. Вона для проходження людиною якогось важливого досвіду, коли вона тупить і не бачить, що слід робити. Немає кращого способу розбудити людину, ніж підкинути їй хвороби. Просто всі інші способи вона точно проігнорувала. Але й із хворобою часто продовжує ігнорувати підсаджуючи себе на нескінченне лікування та зливання туди всіх життєвих ресурсів.

Реальний кліентський приклад

Дано: друга кіста та хронічний ендометріоз.

Якщо заглянемо в будь-який медичний довідник або запитаємо у будь-якого лікаря якісь основні наслідки цих діагнозів, то з'ясується, що тут вкрай низькі шанси завагітніти. Тобто глобально ці хвороби допомогають жінці не мати дітей.

Розумієте яке тут протиріччя? Жінка якраз починає себе лікувати щоб завагітніти, але ОРГАНІЗМ ПОПРОСИЛА несвідомо, звичайно, захистити себе від дітей. Жінка захворіла, щоб не йти проти своїх бажань. Але вона йде до лікарні, прямуючи рівно у протилежному напрямку від себе. Обирає доріжку несвідомих страхів.

Як це працює ?

Клієнтка, жінка за 35. І їй хочеться дітей! Дуже хочеться!

Точніше вона каже, що їй дуже хочеться дітей.

І ми почали розмотувати нескінченний клубок установок щодо дітей. І взагалі перевіряти на достовірність її бажання. Тому що вже з кожної праски сказано, що якщо твоє бажання щире і воно тобі потрібне, то воно обов'язково реалізується. Якщо якісь бажання не реалізуються, то на це є несвідомі причини, які блокують цю реалізацію. ВСЕ.

У клієнтки при чесній, дуже чесній і болючій розмові посипалися страхи. Купа страхів. Вона не реалізована, наскільки їй хотілося б. Вона не в найкращих стосунках і взагалі ким вона (дитина) виросте, коли виросте?

І найголовніше питання: наскільки вона була б щаслива не спати ночами, спочатку підтираючи попку, потім через нескінченну гонитву в садок, школу і т.д..

Список її страхів лише говорив про те, що БАЖАННЯ МАТИ ДІТЕЙ - БАЖАННЯ З ГОЛОВИ!

Вона ж хотіла власної реалізації та жити своє життя для себе. Ось коли грошей буде достатньо, щоб найняти цілодобову няню, тоді можна і про дітей подумати. Коли буде пізнаний зміст цього життя, тоді буде час і для дітей.

Тобто чесно зізналась сама собі, що ніяке це не її глибоке бажання, не хоче вона насправді жодних дітей, а хоче насолоджуватися життям.

Увага питання!

Як думаєте, що в результаті сталося з її гінекологічними проблемами?

Симптоми різко зменшились. Вона почала жити спокійніше і її тілу більше не потрібно було захищати її від вагітності. Все.

Вона зрозуміла і прийняла, що їй набагато важливіше розбиратися в цьому житті з іншими речами. Коли прийде час дітей, якщо прийде, то й займатиметься ними. Зараз можна скористатися іншими методами контрацепції, а не болячками.

У неї вивільнився час і сили для реалізації важливих завдань, тому що їй уже не потрібно було страждати з приводу власних болячок і викликати жалість у оточуючих, відповідаючи на запитання про дітей. Настав час жити повноцінно! Шлях у неї такий - пізнання себе та реалізація.

Так можна розкопати причини будь-яких хвороб, простими питаннями:

  • У чому я сама собі брешу?

  • Що роблю, що насправді не хочу робити, але думаю що треба?

  • Ким прикидаюся?

  • Навіщо сама собі брешу?

  • Чому боюся робити те, що насправді хочу?

Всі ці питання – шлях для сміливих. Для всіх інших існують страждання, аптеки та лікарні.