Причини циститу в психосоматиці

Як допомогти собі впоратися із хворобою так, щоб вона більше не поверталася та ще й налагодити особисте життя? Читайте у статті

1 хв читати

цистит психосоматика
цистит психосоматика

Клієнтка мала хронічний цистит, який активізувався після близькості з чоловіком. У них не було стосунків, але вона їх дуже хотіла саме з ним, тому погоджувалася на ті рідкісні зустрічі, які він їй пропонував. Погоджувалася та підлаштовувала під нього всі свої плани.

На цьому ґрунті дозрівав внутрішній конфлікт. Тіло ніби протестувало проти такої близькості.

Коли чоловік зранку йде і не несе ніякої відповідальності, але вона готова мчати за ним хоч на край світу. Щоб аж волосся назад. І це призводило до хвороби. Вона нескінченно брехала собі, що її влаштовують ці поодинокі зустрічі. Вона брехала собі, що їй не потрібні стосунки. Вона брехала собі, що все нормально і їй так зручно.

Будь-яка хвороба – наслідок брехні собі!

Коли людина хоче одне, але перекручує в голові так, що погоджується зовсім на інше. Потім ця людина ходить по лікарям і намагається впоратися з хронічним діагнозом. Але брехня собі поступово наростає і хвороба звичайно ж від ліків лише тимчасово йде. Швидше пропадають гострі симптоми і на якийсь час легше, але брехня ж не пішла і все повертається заново.

Найвірніший і найголовніший крок у роботі з психосоматикою - виявити в чому ж я сама собі брешу.

Де я погоджуюсь на те, що мені не підходить і обманюю себе, що мені буде там добре?

Це може бути все, що завгодно від стосунків, в яких зовсім немає кохання, до ненависної роботи. Або ж як у нашій історії обманювати себе, що добре з чоловіком, який зовсім не любить (точніше не хотів з нею стосунків на той момент).

З цією клієнткою ми проводили консультації, а потім вона прочитала мою книгу "Зради та любовні трикутники", яка не тільки про це, а в принципі про здорові і щасливі стосунки. І симптоми циститу минули.

ТАК, найважливіше в цій історії, що після внутрішньої роботи над собою ця жінка змогла відпустити чоловіка, який не бажав її. Пропрацювала залежність до нього, прийшла до чесності із собою та виростила жіночу гідність. Виросла вже не ілюзорна любов до себе, коли хоче одного, а погоджується зовсім на інше. А РЕАЛЬНУ ЛЮБОВ ДО СЕБЕ.

Після зрощування цієї реальної любові до себе чоловік по-іншому почав дивитися на цю жінку і зараз вони живуть разом. І ми з вами можемо здогадатися, що, живучи разом, близькість трапляється у них набагато частіше, ніж колись були ті рідкісні зустрічі.

І що зараз у неї із циститом?

Вона вже про нього забула, як про страшний сон. Їй довелося згадати цю історію, коли я через рік вирішила дізнатися про результати нашої роботи. А я часто у клієнтів згодом питаю про успіхи.

Так ось вони живуть разом. Досить добре. І з циститом вже покінчено, він давно вже до неї не повертався. Цистит не повертався, а чоловік тепер поряд і любить.

І ми розуміємо, що якщо вона продовжуватиме жити в чесності із собою, то хвороби не потрібно буде повертатися, щоб нагадувати, що зараз час ЛЮБИТИ СЕБЕ. Лише любов'ю до себе можна створити класні любовні стосунки та насолоджуватися ними.