Правда про жіночу гідність

САМООЦІНКАСТОСУНКИ

Як підняти самооцінку
Як підняти самооцінку

Гідність? Ні, не чули. А що це таке?

Звідси мені бачаться складнощі у стосунках і взагалі все те, що відбувається із інститутом сім'ї сьогодні.

Дівчаткам не пояснювали, що треба жити з почуттям, насамперед, любові до себе. Адже саме в цьому стані можна одразу бачити і слати нахрін аб'юзерів та маніпуляторів. Саме в глибокому почутті любові до себе не захочеться про когось погано говорити і вже тим більше називати всіх чоловіків козлами. Ну не спаде їй на думку самостверджуватись за рахунок чоловіка. Жінці, що любить себе, не потрібно, щоб він виламував двері, закидаючи квітами і подарунками!

Жінка з гідністю може собі купити те, що їй потрібно, бо більшість часу вона присвячує собі. Своєму духовному та професійному зростанню.

Що в нас прийнято вважати жінкою з гідністю? Якусь снігову королеву, за якою біжать натовпи шанувальників, а вона їх усіх відкидає. І лише потім з'являється прекрасний принц і живуть вони довго й щасливо. Насправді вони можуть просто довго жити разом, але в нас чомусь прийнято вважати, що якщо живеш не один – то вже щасливо!

Нікому не спадає на думку, що така історія більше схожа на двох закомплексованих людей. Одній треба щоб за нею бігали і тоді вона зможе повірити, що її кохають. А йому потрібно, щоб ноги об нього витирали - тоді він розуміє, що потрібний.

Що не так зі сніговою королевою? Чому ця історія згодом перевернеться і вже вона бігатиме за чоловіком?

Тому що снігова королева не має нічого спільного із любов'ю до себе. Це холодний вигаданий образ вбитий в голову дівчаткам, що ось так хлопчики мають домагатися, а ти вся така несприступна. Цих "королев" особливо видно після 40, коли вони сидять у розлученні або тішаться тими, кого доля на узбіччя викинула, але ще можна відмити.

Інші ж настільки застрягли в образі, що продовжують чекати не менше ніж олігарха на білому мазераті, щоб у нього все було і він щедро ділився. А те, що вона не реалізувала себе ніяк, вона не думає. Їй більше подобається плакати вечорами, що так і не склалося жіноче щастя і всі чоловіки козли.

Що ж таке жіноча гідність насправді?

Це ні хвилини не перебувати у стосунках, де тобі боляче та погано.

Це не хотіти взагалі якось грубо відгукуватися про чоловіків.

Такій жінці точно не принесе задоволення страждання чоловіка. Навіщо? Їй не потрібно підвищувати свою значущість, принижуючи когось.

Вона зайнята своїм життям. Вона живе своє життя та реалізується в соціумі.

Чоловік такій жінці потрібен не для того, щоб залатати дірки та власну незадоволеність. Чоловік їй потрібний для кохання. Для кохання - це коли нічого в іншому міняти не хочеться, а хочеться нескінченно насолоджуватись одне одним.

Як стати такою жінкою - це гарне питання, яке слід поставити самій собі. Це питання до себе може сильно просунути до бажаних стосунків.

Докладніше розкриваю тему в Телеграм-каналі, підписуйтесь