Ми всі з країни де сексу не було

СЕКС

1 хв читати

"Треба вчитися, а не про хлопчиків думати!" - Знайомо?

І взагалі, секс - це чоловіче тваринне задоволення, а жінка повинна просто виконати свій обов'язок. Будь-які спроби стати привабливішими, в очах протилежної статі, супроводжувалися коментарем: «одягла, як повія!».

Але ці часи минули. А зараз потрібно швидко надолужити втрачене. З кожної передачі, статті в журналі та інеті доноситься посил: «треба бути сексуальною»! А якщо не будеш, то все пропало, збирайся до притулку – коти вже на тебе чекають!:)

І жінка починає вдавати, що все гаразд і від інших вона не відстає. Хоча цей секс їй зараз потрібен, як корова на балконі.

Вона прикидається як вміє: ніяково ходить на підборах, купує вульгарний одяг, погоджується на разовий секс і робить ще купу дурниць, які не приносять нічого, крім почуття провини, сорому та внутрішньої порожнечі.

Насправді розвиток сексуальності – це не про зовнішність, а про стан. Жодні декольте, міні, макіяжі та шпильки не зроблять із затиснутої жінки сексуальну. Тут ми хрін кого обдуримо! А ті, кого вдасться обдурити, нас не цікавлять як цільова аудиторія.

Можна ходити на псевдоведичні тренінги, де вам розкажуть, що ПОВИННА робити справжня жінка, щоб бути сексуальною. Крок ліворуч, крок праворуч – і ти знову аутсайдер у цій сфері життя.

Можна навчитися віртуозним технікам мінету, але це теж не спрацює, якщо немає правильного настрою або процес викликає огиду. Можна сходити на імфітнес і прокачати інтимні м'язи, але тут теж є підводні камені...

Чоловікові ти навчишся робити добре, а сама як лежала дивлячись у стелю (бо плювати на цей процес – краще б серіал дивилася), так і залишишся лежати.

Всі ці спроби створити видимість сексуальності, схожі на спроби закрити дірку у стіні картиною. Зовні гарненько, а те, що там за нею… ну ніхто ж не бачить і думають, що все гаразд! Це буде мій маленький секрет.

Сексуальність – це стан достатку та різноманітності. І вона жінці потрібна не для того, щоб мужики падали штабелями. Це ілюзія. Вона надає внутрішню впевненість. Коли на першому місці "що я зараз хочу?", а не "як йому догодити?". Коли страху залишитися одною просто не існує. Коли приймаєш привабливість свого віку, а не намагаєшся молодитись, на сміх знайомим. Коли «як хочу», стає важливіше «як треба» чи «як належить».

Нас вчили, що щастя жінки у чоловікові поруч. Ти могла бути 100 разів успішною в кар'єрі, але все одно жаліли – сім'ї ж нема... І як генетичний страх голоду, у нас є вірус «без чоловіка всі помітять, що я неповноцінна жінка».

Щастя жінки зі здоровим лібідо не залежить від наявності іншої людини поряд.

Сексуальна жінка притягує однаково і чоловіків, і жінок. При цьому жінки не сприймають її як ворога та суперницю, яку потрібно негайно знищити. А чоловіки не накидаються у стані неконтрольованої пристрасті. Це безпечний та дуже кайфовий стан.

Люди можуть самі не розуміти, чому до неї тягне, чому ставати приємно тільки від того, що вона поруч – все відбувається на тваринному рівні. Розумом часто дуже важко пояснити, що такого в цій людині. Не найкрасивіша, далеко не 90-60-90, одягнена якось по-чоловічому, але поряд з нею дуже добре.

Я впевнена, що хоч раз у житті кожна бачила таку жінку. У ній був особливий шарм, і вона була прекрасною, незалежно від зовнішності. У мене таких прикладів купа)

Сексуальна жінка є у кожній із нас. Просто у деяких вона спить. Може час прокидатися?)

Ми створювали курс «Ідеальна коханка» саме для тих, хто хоче якісних та повних змін. Тут відразу все: і робота з тілесними блоками, і прокачування інтимних м'язів, і розвиток чуттєвості та оргазмічності, і красиві сексуальні техніки, і розслаблення та ще багато корисного.

Єдиний побічний ефект цього курсу – ти дізнаєшся про себе та свої бажання дуже багато нового.

Після нього життя вже не стане колишнім)