Філософія сексуальності

СЕКС

2/28/20241 хв читати

Дорогі дівчата, поговоримо про все, що стосується сексуальності: навіщо вона нам потрібна, навіщо нам потрібно її розвивати, як це робити і як потім використовувати?

Давайте розберемося, що таке сексуальність?

Сексуальність впливає на всі сфери життя людини, оскільки спрямована як на сексуальне задоволення, так і на досягнення психологічного стану щастя.

Сексуальна поведінка має велике значення навіть у ситуаціях, свідомо не пов'язаних з інтимними контактами. Сексуальність є одним із найважливіших рушійних чинників у пізнанні людиною навколишньої дійсності.

Сексуальність спонукає людей до спільного проживання, створення сімей, народження дітей і ще багато чого.

Об'єктивно можна сказати, що сексуальність – це характеристика людини, яка привертає до неї особливу увагу представників протилежної статі. Але хочу зауважити, що не лише протилежного.

Дивлячись на сексуальну жінку, її привабливість і магнетизм помічають як чоловіки, так і жінки. Чоловіки, крім сексуального потягу, відчувають обеззброєння та схиляння перед такою жінкою. Вони готові на багато заради неї. Іноді навіть на все.

Жінки ж відчувають щось середнє між заздрістю та захопленням, скоріше спочатку захоплення, а потім уже з'являються нотки заздрощів.

Сильні та розумні жінки сприймають ці почуття, як стусан під дупу – треба щось робити, щось міняти, працювати над собою. Слабкі та ліниві, ненавидять та поливають сексуальних жінок брудом, продовжують поїдати бутерброди перед телевізором або втикаючи в смартфон.

Вітаю вас! Ви належите до першої категорії, категорії сильних і розумних жінок, тому що читаєте ці рядки, а значить, не байдужі до власного благополуччя і готові працювати над собою!

Серед нас немає несексуальних жінок, кожна по-своєму унікальна, приваблива та бажана. У кожній із нас живе Богиня. Але в деяких вона не спить і пашить енергією, в деяких просто живе, а в деяких спить солодким сном.

Тобто сексуальність дана кожній жінці. Але через різні обставини – чи то ідіоти-чоловіки, з якими довелося зустрітися на життєвому шляху, чи то клятий побут, чи якісь інші чинники – все це, на жаль, приглушило ту якість, яка дана кожній жінці від природи.

Думку про те, що ви сексуальні, завжди треба тримати у своїй голові.

Пам'ятаючи про це, ви все більше і більше почуватиметеся такиою. Жінка, яка пам'ятає про свою сексуальність, своїми рухами, ходою, поглядом, зовнішнім виглядом і навіть запахом пробуджує в чоловікові первісні інстинкти.

Сексуальна жінка, як червона ганчірка для бика, будить у ньому тваринні почуття, яким не може опиратись.

Секс – усьому голова, а сексуальність – спосіб привернення уваги максимальної кількості потенційних партнерів, щоб потім вибрати найдостойнішого.

Незважаючи на те, що зовнішність для жінки має ВЕЛИЧЕЗНЕ значення, сексуальність не передбачає обов'язкової наявності ідеальної фігури і неземної краси.

Сексуальність лише частково є вродженою якістю. В основному вона набувається в процесі дорослішання, спілкування та досвіду міжстатевих відносин.

Думаю, кожна з нас була свідком ситуації, коли не дуже симпатична, повненька дівчина зводить з розуму багатьох чоловіків. А потім, завдяки цьому досягає успіху в житті, вдало виходить заміж і так далі. А писана красуня кукує на самоті і періодично ходить до ворожок знімати вінець самотності .

Жодного вінця у неї немає! Зате є комплекс неповноцінності, викликаний двома зайвими сантиметрами на талії або горбинкою на носі. Вона навіть не підозрює, що багато чоловіків люблять маленький животик, а неідеальний ніс насправді може бути шалено сексуальним. Згадаймо Барбару Стрейзанд та Уму Турман.

Немає певної ваги, зросту, параметрів чи особистих якостей, які роблять жінку сексуальною. Це сукупність всіх перерахованих властивостей у невідомій пропорції.

Крім того, величезне значення має жіноча енергія, яку має більшою чи меншою мірою кожна представниця прекрасної статі. Її можна розвивати та поповнювати завдяки давнім практикам. Йога, даоські практики, давньослов'янські та інші жіночі практики вам в поміч.

Але найефективнішим і найприємнішим способом я вважаю еротичний танець.

Він допоможе вам не тільки стати ще привабливішою, але підвищить рівень вашої сексуальної енергії, гармонізує енергетичні потоки у вашому тілі. Для цього не обов'язково відвідувати студії чи брати уроки танців. Танцювати вдома, з дзеркалом або без вашого вибору, але я б рекомендувала перед дзеркалом.

Захоплюйтеся своїм тілом, відчуйте свою сексуальність і тоді оточуючі почнуть її відчувати. Цікавих вам практик і відкриттів:)