Ці стосунки вже не врятувати

СТОСУНКИ

Як забути колишнього
Як забути колишнього

За майже десять років консультування, працюючи з зовсім різними жінками, я все ж таки знайшла у них спільну рису: до мене вони звертаються, коли у стосунках вже зовсім Жопа!

Не коли почались проблеми у стосунках, а коли чоловік вже зібрав речі та переїхав до коханки. І все це супроводжується коментарями: "Так все добре було, а потім бац! Я навіть не встигла зрозуміти, що сталося!"

На мій погляд, це так само дивно, як тупо не помічати прибавку у вазі по 1-2 кг на місяць, а потім, коли зайвих вже кілограм так 10-15 і жодна річ з гардеробу не налазить, жінка оп! І помітила проблемку! А потім з усіх сил помчала в спортзал / до дієтолога / до косметолога, щоб той (він же фахівець!) повернув все як було за тиждень. Ну в крайньому випадку за два.

Виглядають ці потуги, як мінімум, дивно. І бажаного результату не дають...

  • Але де ж були ваші очі, дорогі жінки, коли чоловік якось несподівано став з особливою ретельністю стежити за собою?

  • Як пояснювали собі те, що секс дедалі рідше?

  • Як реагували на прохання чоловіка, приділяти йому більше часу, а не зациклюватись лише на дитині?

  • Як швидко, одружившись, перетворилися з бажаної та красивої жінки на носія зручного халата?

  • Зрештою, ви помітили момент, коли перестали говорити, що любите одне одного?

Не буду продовжувати цей перелік, так як він величезний.

Зовсім дрібні деталі щодня показували вам, що у стосунках назріває крах. Але на них ви не звертаєте уваги, так само, як на приріст в один кілограм, розповідаючи собі, що це і не проблема зовсім, а так, просто день невдалий.

Зрозумійте, стосунки - це постійний процес!

Штамп у паспорті – не досягнення мети, а лише вихід на старт. Не можна чекати світла та тепла від багаття, в яке ніхто не підкидає дрова.

Не можна місяцями щось ламати, а потім за день, тремтячими руками, намагатися полагодити.

Люди вільні у своєму виборі і вступають у стосунки, коли їм удвох краще ніж поодинці. Але це може змінитися будь-якого дня. День, перед яким були тижні та місяці тривожних знаків. Але він завжди настає раптово.