Чоловік завів коханку

САМООЦІНКАСЕКССТОСУНКИ

Чоловік завів коханку
Чоловік завів коханку

Регулярно у соц. мережах я отримую повідомлення від жінок, які дізнались, що у чоловіка з'явилась коханка. Звичний світ руйнується щомиті, життя зупиняється і відбувається занурення у проблему.

У цей момент головне не наробити дурниць та не додати нових проблем. Неважливо як ви дізналися про коханку, головне почати правильно діяти.

У більшості випадків жінки замикаються на коханці чоловіка. Хочуть їй зателефонувати або написати їй якусь гидоту. Зв'язатися з її чоловіком, якщо вона його має.

Виникає жага помсти та ненависть до цієї жінки. Хочеться зруйнувати її світ, як вона зруйнувала ваш. І це фатальна помилка.

Я не знаю жодної сім'ї, яка б зберегла шлюб після того, як дружина помстилася коханці.

Якщо ви рішуче налаштовані на збереження стосунків і хочете виграти цю боротьбу, рекомендую вам дотримуватись наступних правил.

Змініть щось у зовнішності

Майже всі чоловіки візуали. Якщо чоловік зацікавився жінкою, то вона привабила його зовнішністю. Чоловікам не цікаво дізнаватись особисті якості та характер жінки, якщо вона не викликає у нього сексуального інтересу.

Але ми швидко звикаємо до всього. До зовнішності теж. Часто жінки чують від своїх чоловіків, що вони люблять їх такими, які вони є, і сприймають ці слова буквально. Звичайно, це зручно, коли усвідомлюєш, що в собі можна нічого не змінювати. Але підтримка інтересу у стосунках це робота.

Тому потрібно сфокусуватись на собі. Не витрачайте час на вивчення коханки, не займати свою голову думками, чим вона краща за вас. Просто почніть змінюватись. Почніть із гардеробу, вивчіть його, купіть речі, які ви раніше ніколи не носили, додайте нових фарб і змініть стиль. Також варто звернути увагу на зачіску і колір волосся.

Спробуйте створити нову версію вас самих. Це дозволить не тільки чоловікові подивитися на вас з іншого боку, але й ви сама розкриєте себе зовсім інакше.

Змініть спосіб життя

Звичний спосіб життя жінки, стає гарним підґрунтям для появи коханки. Чоловік знає, чим займається дружина, о котрій вона приходить додому.

Потрібно перестати бути зручною жінкою для нього. Не треба після роботи бігти швидше додому та готувати йому вечерю чи дивитися серіал.

Організуйте зустріч із подругою, сходіть у кіно наприклад. Запевняю вас, що чоловік буде здивований, коли прийде додому, а вас немає тому, що ви в кінотеатрі.

Якщо у вас діти, це не проблема. Коли є бажання, ви знайдете спосіб приділити собі час. А саме це важливо в даному випадку.

Чим більше приділяєте час собі, тим більше на вас звертатиме увагу чоловік.

Зазвичай, жінки відмовляються від своїх бажань, якщо чоловік не може піти з вами. Жінка вмовляє чоловіка піти в театр, він не йде, зрештою вона теж відмовляється і сидить вдома. Вона не може дозволити собі піти сама.

У цьому й проблема. Він знає, що без нього ви нікуди не дінетесь і нікуди не підете. Таким жінкам якраз і зраджують. Дозвольте собі робите те, що хочеться! Це дозволить змінити фокус уваги у ваш бік.

Не обговорюйте коханку з чоловіком

Якщо ви постійно ставите йому питання про неї, обговорюєте її особистість, або ображаєте, тим самим ви принижуєте себе. У його очах вона стає більш значущою особистістю. Не згадуйте її ім'я і навіть не натякайте на її присутність у житті.

Ваше завдання говорити про себе кохану. У вас має бути багато планів, ставте їх вище за інтереси чоловіка.

Транслюйте впевненість у собі, і це обов'язково дасть потрібний результат.

Що саме робити, щоб чоловік взагалі забув про існування інших жінок я детально описала тут

Якщо хочете зберегти стосунки, не уникайте сексу

Багато жінок припускаються цієї помилки. Дізнавшись про зраду чоловіка, вони перестають займатися сексом.

Зрозумійте, чоловік ніколи не розлучиться із сексуально активною з ним жінкою, але легко втече від тієї, з ким у нього немає сексу.

Якщо ви хочете зберегти сім'ю і повернути добрі стосунки, значить секс із чоловіком має обов'язково бути. Його має бути багато і важлива різноманітність. Стабільний та якісний секс дозволить зберегти емоціональний зв'язок із чоловіком та змусить його задуматися про те, що вас не варто розачаровувати, щоб не втратити.

Звичайно, кожен випадок вимагає ретельного аналізу, але ті рекомендації, які я описав у цій статті підійдуть усім. Головне набратися терпіння - це не швидкий процес. Для грамотної та правильної стратегії звертайтеся за допомогою до сімейного психолога. Ви завжди можете записатися до мене, на особисту або онлайн консультацію.