Чоловік повинен! Що і кому?

САМООЦІНКАСТОСУНКИ

Що повинен робити чоловік
Що повинен робити чоловік

Зазвичай кожна жінка краще за чоловіка знає, що і кому він винен. Їй звісно, кому ж ще? І зазвичай це не дуже щаслива жінка, не важливо у відносинах вона зараз чи ні.

Якщо ця жінка не у стосунках, то її список ПОВИНЕН для чоловіка розміром з хмарочос. І його вона транслює у світ, вважаючи вже себе найгідніших з найдостойнішої.

Скоріше її хворе его не може погодиться з її нинішнім життям і хоче набагато більше. І це "більше" їй повинен забезпечити чоловік. Вона ж прекрасна просто за фактом народження, так їй сказали на черговому жіночому курсі, де прокачували Богінюшку у собі, замість міцних внутрішніх опор.

У жінки, що в стосунках можна включати диктофон і приблизно до завтра слухати цей список "що повинен чоловік". У неї звичайно ж буде пояснення чому винен кому і скільки разів. Цей список передається з покоління в покоління і дуже органічно вбудовується у голову.

Чому дуже складно створити гармонійні та щасливі стосунки, якщо чоловік ПОВИНЕН?

Тому що в цей самий момент до вас притягнеться чоловік, який вважатиме що саме ви йому повинні, а він просто чоловік! Розумієте ось у чому прикол.

Якщо ми виставляємо вимоги іншому, то і нам викотять цей список. Можливо навіть на кілька десятків пунктів більше, ніж ми запросили. Вимагаєте зі свого партнера, а він вимагає від вас і так по колу.

Так і б'ються на полі битв пари, які доводять хто кому і що повинен замість того, щоб піти і САМОМУ ВЗЯТИ. Взяти все те, що вимагаєш від партнера.

Так само самотні дівчата кидаються від одного до іншого, пред'являючи несвідомо список ПОВИНЕН чоловікові. А він теж хоче бути просто собою та просто щасливим за фактом народження.

Хоче щоб навколо нього стрибали, скакали, обслуговували та ще й айфони на додачу дарували. А чому ні? Він теж вважатиме, що ви йому ПОВИННІ влаштувати казку в цьому житті і бути казковою принцесою.

Всі ці нескінченні докори іншому, що він повинен направте на себе. І у себе вимагайте і айфон, і почуття безпеки, і турботу та любов. Тоді знімуться всі вимоги з іншого. Просто ніколи буде бігати за чоловіком і пояснювати, що він і кому винен.

Не буде часу переробляти чоловіка, розповідаючи як йому правильно діяти, жити і що він кому повинен. Буде сила та енергія спрямована на себе та самореалізацію. Найголовніше що ми собі повинні – БУТИ ЩАСТЛИМИ.

Ми самі себе обділили, самі собі недодали. Ми лише МИ. Немає жодних інших. Їх просто немає. Так, фізично ми бачимо іншу людину, але поки ми самі собі не додамо щастя і внутрішнього задоволення від інших цього чекати точно не варто.

Ми дорослі і маємо самі закривати свої потреби. Це запорука стійкої пари і стійкої особистості. Доросла особа вимагає у себе, а не в інших.

Тоді ви житимете разом для щастя, а не для затикання дір одне в одному.

Тоді не буде цих скандалів, коли кожен іншому розповідає, що він кому винен.

ВСЕ цього не буде! Можна видихати!

І чекаю на тебе у себе в Telegram каналі