10 Ways to Improve Your Digital Marketing Strategy

Tired of not having a clear direction for your online marketing activities? It's easy to regain focus and structure with our 10 tips.

11/16/20211 хв читати

Можливий без стимуляції статевих органів

Дивовижні дані наводить журнал Sexual and Relationship Therapy. Деякі жінки здатні отримувати оргазм від однієї лише стимуляції сосків. Магнітно-резонансна томографія показала: стимуляція сосків активує в мозку ту саму зону, що і за традиційних інтимних пестощів (так звану генітальну сенсорну кору).

Після такого вимоги тривалої прелюдії не здаються необгрунтованими примхами.

Збиральниця цікавих фактів Мері Роуч виявила ще один клінічний випадок: абсолютно здорова жінка відчувала оргазм щоразу під час чищення зубів – до приємного результату призводила стимуляція ясен.

«Логічно припустити, що з гігієної ротової порожнини у цієї жінки не було проблем. Однак, як повідомляється в науковій статті, згодом вона переключилася на рідину для полоскання, оскільки дійшла висновку, що одержима бісами. Це так сумно», — зі співчуттям повідомляє Роуч.

Залежить від ігор розуму

Згідно з дослідженнями, опублікованими в журналі Sexologies, жінки набагато залежніші від емоцій, ніж прийнято вважати. Найчастіше причину сексу «на трієчку» треба шукати саме у жінки в голові.

На думку вчених, поринути в процес і отримати задоволення жінкам заважають щоденні справи і невдоволення власною зовнішністю. Доки розум блукає в негативних думках, жінка не може дійти до оргазму.

"Для жінок секс починається в голові", - повторює прописну істину доктор Кейсі Гейтер, акушер-гінеколог медичного центру Монтефіоре в Нью-Йорку.

«Багато людей легше збуджуються в машині, ніж у спальні. Це пов'язано з тим, що в автомобілі немає тих стрес-тригерів, які є у спальні», - вважає лікар.

Сексологи наполегливо радять використовувати спальню суто за призначенням – для сну та для сексу, а не для перевірки пошти чи обговорення життєвих проблем.

Передчасний оргазм - проблема обох статей

Вважається, що передчасна еякуляція – проблема виключно чоловіча. Проте опитування португальських жінок віком від 18 до 45 років зламало стереотип. 40% опитаних зізналися, що досягають піку набагато раніше, ніж очікує їхній партнер. У 3% це відбувається регулярно.

«Жінки справді вважають це проблемою. Незважаючи на те, що багато представниць прекрасної статі взагалі не можуть досягти оргазму», — журиться автор дослідження Серафим Карвалью з лікарні Magalhães Lemos міста Порту.

Зміцнює імунітет

Оргазми зміцнюють імунітет. Таких висновків дійшли вчені після вивчення зразків крові чоловіків, які регулярно займалися мастурбацією. У досліджуваному матеріалі відзначалася підвищена концентрація лейкоцитів та клітин-кілерів (саме вони захищають людину від інфекцій).

Для порівняння у групі тих, хто утримувався вихідні показники були на колишньому рівні.

Ще одне дослідження стверджує, що оргазм знімає закладеність носа. Погодьтеся, приємна альтернатива краплям та спреям!

Корегазми реальні

Ще півстоліття тому сексолог Альфред Кінсі зауважив, що 5% людей здатні відчувати оргазм під час фізичних вправ. Його назвали корегазм. Є так звані «оргазм-індуковані вправи», здатні зробити несподіване, але цілком відчутне задоволення. До них відносяться біг, йога, важка атлетика та ряд вправ на прес.

А останні дослідження стверджують, що реальних щасливчиків набагато більше ніж раніше озвучені 5%.

Стає яскравішим після йоги

Жінки, які практикували 22 асани кілька разів на тиждень протягом 3 місяців, відзначили сплеск сексуальної активності та яскравіші оргазми. На думку дослідників, вправи зміцнюють м'язи преса та тазового дна, що дає отримати більше задоволення під час статевого акту .

Також йога знімає накопичену напругу і занепокоєння. А у розслабленої жінки більше шансів отримати бажаний результат.

Корегазми під час занять також не рідкість. "При виконанні деяких вправ кров приливає до статевих органів, тканини навколо точки G набухають, що може призвести до сексуальної розрядки.

Симуляція оргазму допомагає досягти його

Хороша новина для тих, хто звик симулювати оргазм для партнера. Така техніка може послужити хорошу психологічну службу. "Шляхом перебільшення можна налаштуватися на відповідний лад і відчути реальний оргазм", - вважає клінічний сексолог Ерік Марлоу Гаррісон з Коледжу Вільгельма та Марії (США).

«Я закликаю пацієнток із сексуальними проблемами під час кульмінації вигинати спину, глибоко дихати та супроводжувати дійство відповідними звуками».

Трапляється ще до народження

"Я покажу вам пару зображень, які були опубліковані в журналі "Ультразвук в медицині"", - такими словами зазвичай починає свій іскрометний виступ Мері Роуч, науковий публіцист. — Більше того, я скажу, що це найцікавіша стаття, яка колись була опублікована в журналі "Ультразвук у медицині". Називається вона "Спостереження внутрішньоутробної мастурбації"». Це єдиний оратор, який збирає стадіони, розповідаючи про маловідомі наукові факти.

Далі Мері демонструє аудиторії ультразвукові знімки, на яких рука плода захоплює пеніс і здійснює рухи, що нагадують мастурбацію.

Зовнішність має значення

Жінкам не байдуже, як виглядає їхній чоловік! Як заявляють вчені з Університету Пенн-Стейт, від цього безпосередньо залежить фертильність. Проведені тести показали, що піхва візуально задоволеної жінки сприйнятливіше до насіннєвої рідини, ніж у тих, хто не захоплений зовнішністю партнера.

Незважаючи на численні дослідження (у яких ще можна сумніватися), один факт залишається незмінним: задоволення в ліжку — важлива складова щасливого та здорового життя. Адже дефіцит чи (о, жах!) відсутність сексу може призвести до серйозних проблем.